Академияның өз қаражаты есебінен қаржыландырылатын жобалар

АЯҚТАЛҒАН ЖОБАЛАР

1. «Қазақстан Республикасындағы «Азаматтық авиация академиясы» жоғары оқу орнының қалыптасу және даму тарихы». ҒЗЖ басшысы – ATT кафедрасының профессоры: Аддамжаров К.Б.
  2. «Инновациялық технологиялар мен интерактивті әдістерді пайдалана отырып модульдік пәндер бойынша оқу-әдістемелік құралдарды әзірлеу». ҒЗЖ басшысы – ATT кафедрасының аға оқытушысы: Алексеев Н.
  3. «Халықаралық тәжірибе негізінде ҚР пилотсыз авиациялық жүйелерін пайдалану жөніндегі стандарттар мен нормативтік құжаттаманы әзірлеу жөніндегі ұсынымдар». ҒЗЖ жетекшісі ATT кафедрасының меңгерушісі: Карипбаев С.Ж.
  4. «Ұшу аппараттары үшін отын ретінде биоэтанолдан сутегі алудың каталитикалық жүйелерін әзірлеу». ҒЗЖ жетекшісі ЖҒП кафедрасының қауымдастырылған профессоры: Тайрабекова С.
  5. «Қазақстан Республикасының авиация саласының жоғары білікті кадр әлеуетін қамтамасыз ету және дамыту стратегиясын әзірлеу». ҒЗЖ жетекшісі ӘТЛҰ кафедрасының профессоры: Калиева Г.К.
  6. «Авиация саласында ИКТ енгізу жағдайында тілдік пәндер бойынша білім беруді жаңғырту». ҒЗЖ жетекшісі ААТ кафедрасының профессоры: Омарова Г.Е.
  7. «Қазақстан Республикасындағы авиациялық қауіпсіздік жүйесіне Профайлинг технологиясын зерттеу және енгізу. ҒЗЖ басшысы – ӘКП кафедрасының меңгерушісі: Бейсенбаева А.К.

АҒЫМДАҒЫ ЖОБАЛАР

1. «Әуе винтінің тартымын өлшеу үшін стендті жобалау әдісін әзірлеу». ҒЗЖ басшысы – ATT кафедрасының оқытушысы: Зуев Д.В.
  2. «Әуе кемелеріне техникалық қызмет көрсету және оларды жөндеу жөніндегі мамандарды даярлаудың халықаралық стандарттарға көшу проблемалары». ҒЗЖ басшысы – техникалық мамандарды даярлау орталығының басшысы: Битенов А.Б.
  3. «Әуе көлігіндегі автоматтандырылған қоймалар». ҒЗЖ басшысы – ӘТЛҰ кафедрасының профессоры: Имашева Г.М.
  4. «ҰҰА негізінде құрамында мұнайы бар ағындардың ағуын тану әдістемесінің негіздерін әзірлеу». ҒЗЖ басшысы – АТТ кафедрасы меңгерушісінің орынбасары: Тулеушова Р.Ж.
  5. «Радиолокациялық сигналдарды өңдеу және әуе нысандарын тануды жақсарту үшін конволюциялық нейрондық желілерді қолдану». ҒЗЖ басшысы – жоғары оқу орнынан кейінгі білім берудің бас менеджері: Кенбеилова С.Ж.
  6. «Қазақстандағы әуе таксилері: әуе ұтқырлығы логистикасы және жаңа авиациялық технологиялардың көліктік-логистикалық инфрақұрылымын құру». ҒЗЖ басшысы – ӘТЛҰ кафедрасының профессоры: Карсыбаев Е.Е.
  7. «Азаматтық авиация саласында мемлекеттік тіл – қазақ тілінің кәсіби, коммуникативтік бағытта қолданылу деңгейін бағалау методологиясы». ҒЗЖ басшысы – ААТ кафедрасының профессоры: Тулекова Г.Х.
  8. «Символдық жасанды интеллект негізінде сараптама жүйесінің платформасын әзірлеу». ҒЗЖ басшысы – ЖҒП кафедрасының қауымдастырылған профессоры: Сакипов Н.З.
  9. «Академиялық жазбаша байланыс базасы және жүзеге асыру». ҒЗЖ басшысы – ААТ кафедрасының профессоры: Баданбеккызы З.
  10. «ИКАО талаптарына сәйкес студенттердің тілдік деңгейін жетілдіру және оны анықтаудың тиімді әдістері». ҒЗЖ басшысы – ААТ кафедрасының меңгерушісі: Джунусова Д.А.