Жастарды әлеуметтік қолдау және дамыту орталығы

Негізгі мақсаттары мен міндеттері

ЖӘҚ және ДО негізгі мақсаты студенттердің бойында авиация саласында жетекші орын алуға мүмкіндік беретін әлеуметтік және кәсіби маңызды қасиеттерді қалыптастыру, әлеуметтік жауапкершілікті тұлғаны қалыптастыру үшін қолайлы жағдайлар жасау, студенттерді әлеуметтік қолдау, жастарды Академияның қоғамдық және мәдени қызметіне тарту, мемлекеттік жастар саясаты бағдарламасын іске асыру, студенттердің әлеуметтік және мәдени мүдделерін көрсету және қорғау.

ЖӘҚ және ДО мақсатына жету үшін келесі міндеттерді шешу қажет:

• Академиядағы және жатаханадағы тәрбие, әлеуметтік жұмыстарды жоспарлау, ұйымдастыру және қадағалау.

• Студенттік өзін-өзі басқаруды дамыту.

• Студенттердің бойында Академияға деген мақтаныш сезімін, жоғары азаматтық ұстанымын қалыптастыру. Академия дәстүрін жаңғырту, сақтау және дамыту, адамгершілік және мәдени құндылықтарды сақтау, арттыру.

• Студенттерде үрей жәнемотивация деңгейін анықтауға арналған психологиялық зерттеу бойынша талдау, жобалау, оңалту жұмыстарын жүзеге асыру.

• Студенттердің денсаулығын сақтау және нығайту бойынша іс-шараларды жүзеге асыру, Академияның қолайлы санитарлық – эпидемиологиялық тәртібін қамтамасыз ету, медициналық жұмыстарын ұйымдастыру.

Құрлымы

Абылкасымова Ботакоз Нургазиевна

ЖӘҚ және ДО жетекшісі
Ботакөз Нұрғазықызы "Қайнар" университетін "педагогика-психология" мамандығы бойынша, Азаматтық Авиация Академиясы "Тасымалдауды, қозғалысты ұйымдастыру және көлікті пайдалану" мамандығын тәмамдаған.

Жалпы жұмыс өтілі 16 жыл.

b.abylkasymova@agakaz.kz

Амангелдиев Сымбат Амангелдиевич

Тәрбие жұмысы бойынша жетекші менеджер, 4 курс кураторы.
Сымбат Амангелдиевич Алматы мемлекеттік политехникалық колледжін техник-бағдарламашы мамандығы бойынша, Қазақ қатынас жолдары университетін машина жасау мамандығы бойынша бітірген.
Жалпы жұмыс өтілі 10 жыл.

+ 7 777 029 01 11
s.amangeldiev@agakaz.kz

Алминова Джамила Сапаровна

Психолог
Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ-нің бакалавр және магистратураны жалпы психология мамандығы бойынша тәмамдаған. Психолог ретінде 12 жыл тәжірибесі бар.

d.alminova@agakaz.kz

Лакова Бахыт Уралхановна

Жоғары санаттағы медбике
Риддер медициналық колледжін «медбике ісі» мамандығы бойынша,«Алматы университеті» биология мамандығын тәмамдаған. Еңбек өтілі 33 жыл.

b.lakova@agakaz.kz

Канатова Улжан Чайхметовна

Тәрбие жұмысы жөніндегі менеджер, 1 курс кураторы.
Ұлжан Чайхметқызы Алматы мемлекеттік энергетика және электронды технологиялар колледжінде «Радиоэлектрондық техникалық жөндеу және техникалық қызмет көрсету» мамандығы бойынша білім алған. Сондай - ақ Қазақстан Инженерлік - Технологиялық Университетін «Радиотехника, электроника және телекоммуникация» саласын тәмамдаған.
Жалпы жұмыс өтілі 10 жыл.

k.ulzhan@agakaz.kz

Қайырбаева Айсұлу Қолдасбайқызы

2 курс студенттерінің менеджері.
Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университетінде екі шетел тілі (ағылшын және қытай тілдері) мамандығын тәмамдаған.
2019-2024 жыл аралығында балаларды дамыту оқу орталығында мұғалім болып жұмыс істеді.
Жалпы жұмыс өтілі 7 жыл.

a.kairbaeva@agakaz.kz

Абыл Салима Сериковна

3 курс студенттерінің менеджері.
Салима Серікқызы Сәтпаев атындағы Қазақ Ұлттық Техникалық Университеті “Металлургия” мамандығы бойынша бакалавр және ғылымдар магистрі.
2016-2021 жылдар Алматы мемлекеттік политехникалық колледжінде “Арнайы пәндер мұғалімі” болып жұмыс атқарған.
Еңбек өтілі 5 жыл.  2023 жылдың 1 қыркүйегінен бастап Академияда жұмыс істейді.

a.salima@agakaz.kz
+77077220655

Беркимбаева Сауле Шакеновна

Тәрбие жұмысы жөніндегі менеджер, 1 курс кураторы.
Д.А. Қонаев атындағы гуманитарлық университеті, « Құқықтану» мамандығы бойынша Астана қаласы, Қазақ Гуманитарлық Заң Университетінің «заң ғылымдарының магистрі» мамандығын тәмамдаған.
Жалпы жұмыс өтілі 20 жыл.

s.berkimbaeva@agakaz.kz