«Білім берудің жаһандануы жағдайындағы ғылым мен техника тілі» секциясының жұмысы туралы есеп

12 сәуірде бүкіл әлем Авиация және космонавтика күнін атап өтеді - бұл адамның ғарышқа алғашқы ұшуына арналған есте қаларлық күн.Бұл ерекше күн – ғылымның және бүгінде ғарыш және авиация салаларында жұмыс істейтіндердің салтанат құрған күні.Азаматтық авиация академиясы да шет қалмай, студенттер мен жас ғалымдардың халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясын тұрақты негізде ұйымдастырып, өткізіп тұрады.Биылғы жылы «Қазақстан Республикасының көлік-логистикалық әлеуетін дамыту перспективалары» тақырыбы бойынша мәселелер қаралды.
"Авиациялық ағылшын тілі" кафедрасы осы маңызды шараға белсенді қатысады.«Білім берудің жаһандануы жағдайындағы ғылым мен техника тілі» деп аталатын секциямызда қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде 38 қатысушы жарияланды.Секция отырысына қонақтардың да қатысқаны ерекше қуанышты сәт болды,атап айтқанда, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара академиясының, ХБК (ҚазБСҚА) және Қырғыз авиация институтының студенттері.
Комиссия шешімімен келесі студенттер марапттауға ұсынылды:
I орын – Е.Аққұлов; Қырғыз авиация институты
                        Тобабергенұлы М., МХ 20-4
      II орын – Нышанов, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара академиясы
                        Рахымжанова Б., МХ 22-2
      ІІІ орын – Керимханова А.ОАД 22-2
                          Байзол С. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара академиясы,
                          Иделбаев Е., ЛЭ 22-1
Сондай-ақ келесі қатысушылар мен олардың жетекшілері алғыс хаттармен марапатталды:
1. Барсуков И., ЛЭ-21-4 тобы, жетекшісі Жүнісова Д.А.
2. Коф А., ОАП-22-2 тобы, жетекшісі Атабаева Г.К.
3. Тілеш. Т., ЛЭ-22 тобы. 3, жетекшісі Кашкынбаева К.С.
4 . Жаманқұл Қ., ОВД-22-2 тобы, жетекшісі Елубай А.М.
5. Қадырбаев М., МХ 21-2 тобы, жетекшісі Сексембаева А.А.
6. Макогонова В., МН-ТУ-22 тобы, жетекшісі Бадамбекқызы З.
7. Гарифуллин М., МХ 22-3 тобы, жетекшісі Тенбаева А.М.
8 . Орумбасаров Т., ОВД-22-2 тобы, жетекшісі Есеналиева М.Д.
9 . Бекбосынова А., ЛЭ 22-2 тобы, жетекшісі Тулекова Г.Х.
10. Өмірзақ Т., ЛЭ 22-4 тобы, жетекшісі Тулекова Г.Х.
11. Клещев Н., ЛЭ 22-4 тобы, жетекшісі Тулекова Г.Х.
12. Төлеген М., ЛЭ 22-4 тобы, жетекшісі Тулекова Г.Х.
Әрбір қатысушыға қызықты баяндамалары мен мақалалары үшін шын жүректен алғыс айтамыз! Алдағы оқуларыңызға табыс тілейміз!