Әріптесіміз, авиациялық ағылшын тілі кафедрасының профессоры, ЖҚК доценті, филология ғылымдарының кандидаты Зуре Баданбекқызы бірден екі орынға иеленді

Әріптесіміз, авиациялық ағылшын тілі кафедрасының профессоры, ЖАК доценті, филология ғылымдарының кандидаты Зуре Баданбекқызы бірден екі орынға иеленді:

1. Азаматтық авиация академиясының студенті Серік Шахнозамен бірге жыл сайынғы IX халықаралық «Magnum Opus Publication» ғылыми жарияланымдар конкурсының «Ғылыми тандем» аталымы бойынша жеңімпаз деп танылды – магистранттың бірлескен басылымы немесе ғылыми жетекшімен студент: Жоғары оқу орындарында ағылшын тілін оқу мәселелері // «Қазақстан Республикасының көлік-логистикалық әлеуетін дамыту перспективалары» атты студенттер мен жас ғалымдардың халықаралық ғылыми-практикалық конференциясының жинағы.

2. 2022/2023 жылдары жарияланған әдістемелік, оқу және ғылыми әдебиеттердің XII халықаралық конкурсының қорытындысы бойынша. «Алтын Корифей» 1-орынды Баданбекқызы Зуре алды. Кәсіби коммуникациялар саласындағы ағылшын тілі (Азаматтық авиация академиясының 3 курс студенттері үшін). 6В071100 «Авиациялық қауіпсіздік» оқу бағдарламасы.