Весна, обновление, чистота и порядок

2022 жылдың 26 наурызында Академия жатақханасында тұратын студенттер сенбілік ұйымдастырды.

Сыпырғышпен, тырмамен қаруланған студенттер аумақты былтырғы шөптер мен жапырақтардан тазартты. Көктемгі сенбілікті ұйымдастыру жақсы дәстүрге айналды, шуақты ауа-райы және бірлескен еңбек бұл күнді балалар үшін нағыз көктемгі және белсенді етті.

26 марта 2022 г. Студенты, живущие в общежитии Академии организовали субботник.

Вооружившись метлами, граблями терретория была очищена от прошлогодней травы и листьев. Организация весеннего субботника стала доброй традицией, солнечная погода и совместный труд сделали этот день по-настоящему весенним и активным для ребят.

On March 26, 2022, students living in the Academy's dormitory organized a clean-up day.

Armed with brooms and rakes, the territory was cleared of last year's grass and leaves. The organization of the spring clean-up has become a good tradition, sunny weather and joint work have made this day truly spring and active for the guys.