🇱🇹🇰🇿Литвадан келген қонақтар!

Азаматтық авиация академиясына жұмыс сапарымен келген Казимир Семенович университетінің (KSU) ректоры Prof. Dr. Jolanta Bieliauskaitė және SMK University of Applied Sciences Вильнюс филиалының жетекшісі Ms Lina Vaitkeviciene. Олармен бірге Алматыдағы Литва Республикасының Бас консулдығының қызметкері болды.

Қонақтар академия ректоры Бекен Сейдахметовпен бірлескен ынтымақтастықты дамыту перспективаларын талқылады. Сондай-ақ кездесу барысында Эразмус+ гранттық бағдарламасы аясында бірлескен ғылыми жобаларды жүргізудің артықшылықтары талқыланды.

📅 Кездесу қатысушыларsyf алғысымызды білдіреміз, литвалық серіктестермен ынтымақтастық академияның дамуы үшін жаңа есіктерді ашады! Болашақта бірлескен жобалар мен бастамаларды күтеміз! 💪🎓