Қазақстан Республикасының Көлік министрі Еуропада білім алып жатқан Азаматтық авиация академиясының студенттерімен кездесті

Маңызды кездесу барысында BAA Training директоры Вигаудас Ушацкас пен оның әріптесі Евгений Грачев Елшінің сүйемелдеуімен Қазақстанның көлік министрі Марат Қарабаев мырзаны қабылдады.

«BAA Training- тегі әріптесім Евгений Грачевпен бірге Қазақстанның көлік министрі Марат Қарабаевты қабылдау өте қуанышты болды, мен BAA мен Қазақстандағы серіктестер арасындағы қарым-қатынасты кеңейтуге үлес қосқаныма қуаныштымын», - деп атап өтті Вигаудас Ушацкас өзінің әлеуметтік желілерінде.

Бұл кездесу ынтымақтастықты нығайту мен кеңейтудегі маңызды қадамы болып табылады. Авиация персоналын даярлау сапасын арттыруға бағытталған болашақ бірлескен жобалар мен серіктестіктерге қатысты негізгі мәселелер талқыланды. Министр Қарабаевтың сапары BAA Trainingжәне қазақстандық серіктестер арасындағы тығыз байланыс жолындағы маңызды қадам болды.

Сондай-ақ, Қазақстан Республикасының Көлік министрі қазіргі уақытта BAA Training-де академиялық ұтқырлық бойынша оқудан өтіп жатқан Азаматтық авиация академиясының студент-ұшқыштарымен кездесті.

Біздің ынтымақтастығымыз көптеген мол нәтижелерге әкелетініне және халықаралық деңгейдегі серіктестіктің үлгісіне айналатынына сенімдіміз.