📚 🎓 Азаматтық авиация академиясының студенттерінің Coursera платформасында Жоғары математика курсын сәтті аяқтады

Азаматтық авиация академиясының студенттері the Hong Kong University of Science and Technology ұсынған Жоғары математика курсын аяқтаған Coursera платформасында оқуды сәтті аяқтады.

Coursera өзін әлемдегі жетекші университеттердің сапалы курстарын ұсынатын және студенттерге өздеріне ыңғайлы уақытта және ыңғайлы жерде оқуға мүмкіндік беретін жетекші білім беру платформаларының бірі ретінде танытты.

🔹"Coursera платформасын пайдалану өте ыңғайлы, өйткені ол кез – келген электронды құрылғыдан-компьютерден де, телефоннан да, интернет болған кезде оқуға мүмкіндік береді. Платформаның интерфейсі интуитивті, ал курстың өзінде артық ақпарат жоқ", - өз пікірімен авионика мамандығының 1-іеші курс студенті бөлесуде.

Ал Вадим Долгов Coursera-ның ыңғайлылыңын атап отті.

🔹"Мен Coursera платформасына берілген тәжірибе мен сапалы Оқу материалдары үшін ризамын. Платформадағы курстарда материалды тиімді игеруге ықпал ететін асқынулар жоқ екенін атап өткім келеді?" - деп бөлісті.