Академия студенттерінің «Боралдай» әуежайындағы ұшу практикасы

Академия студенттерінің "Боралдай" әуежайындағы ұшу және өндірістік практикасы белгіленген жоспарлы тапсырмаларды іске асыру азаматтық авиацияны дамыту моделін құруға елеулі дәрежеде ықпал ететінін көрсетеді. Жоғары тәртіптегі идеялық пайымдаулар, сондай-ақ кадрларды оқыту шеңбері мен орны кең ауқымды (мамандарды) ішкі және әлемдік авиация нарығы үшін жаңа ұсыныстар қалыптастыруға қатысуды қамтамасыз етеді.

Осылайша, жоспарланған тапсырмаларды орындау жаңа ұсыныстардың маңыздылығын бағалауға мүмкіндік береді. Азаматтық авиацияның жас мамандарын, атап айтқанда ұшқыштарды, механиктерді, авиониктерді және диспетчерлерді даярлау Қазақстанның азаматтық авиациясын дамытуға ықпал етеді.

Ұшуға дайындық қарапайым өмірден өте динамикалық ұшу ортасына ауысудың бір бөлігі болып табылады.

Тәжірибенің негізгі мақсаты-студенттердің практикалық дағдыларды, дағдыларды игеруі және оларды алған мамандығы бойынша өзіндік кәсіби қызметке дайындау.

Тәжірибенің негізгі міндеттері

* Мамандықтың білім беру стандартына (мамандық бағыты)сәйкес маманды даярлаудың мазмұны мен деңгейіне қойылатын талаптарды орындау;;

* Теориялық оқыту процесінде алынған білімді бекіту және тереңдету;

* бастапқы кәсіби біліктер мен дағдыларды алу; студентті негізгі еңбек функцияларын орындауға дайындау; студенттің өндіріс жағдайында кәсіби және әлеуметтік бейімделуі;

* талап етілетін кәсіби құзыреттерді қалыптастыру үшін дағдылар мен қызмет тәжірибесін меңгеру;

* студенттің кәсіби дағдыларын, практикалық дағдылары мен құзыреттілігін практиканың бір түрінен екіншісіне ауысуына қарай жүйелі түрде кеңейту және қиындату.

Оқытудағы практикаға бағытталған тәсіл икемділікке, сыни ойлауға, жаңа (инновациялық) жағдайларда жұмыс істеуге дайындыққа ие, жаңа технологияларға бағдарлануға, білімді практикада қолдануға және кәсіби қызметті табысты жүзеге асыруға, тұрақты жетілдіруге және өзін-өзі дамытуға ұмтылуға қабілетті маман даярлауға бағытталған.

Видео 1

Видео 2