Халықаралық ынтымақтастық

2020 жылғы 28 қаңтарда Азаматтық авиация академиясында Академия ректоры Бекен Сейдахметов Индонезия Республикасының Елшісі Рахмат Прамоно мырзамен, сондай-ақ mitra AVIASI PERKASA (MAP) Индонезиялық ұшу мектебінің атқарушы директоры Сенто Судиро мырзамен кездесті. Кездесуде АГА мен МАР арасындағы авиация мамандарын даярлау бойынша ынтымақтастық мәселелері талқыланды.

Әуе көлігі жүйесіне шолу

Бұл курстан өту ұсынылады: авиакомпаниялар, әуежайлар қызметкерлері, авиацияның барлық салаларындағы жаңа мамандар, авиациялық университеттердің студенттері мен оқытушылары, авиациялық энтузиастар. Курс әуе көлігі жүйесіне шолу жасайды және оның құрамдас бөліктері: авиакомпаниялар, әуежайлар, азаматтық авиация органдары және аэронавигациялық қызметтер арасындағы өзара тәуелділікті көрсетеді. Курстың форматы: Онлайн оқыту, сізде ноутбук және wi-fi болуы керек, өзін-өзі оқыту 6 ай ішінде шамамен 3 сағатты қажет етеді. Курстың құны-100 доллар. Сұрақтар бойынша ММС-ға, 223 кабинетке хабарласуға болады.

IATA TRAINING COURSES ✈ Олар кімге арналған?

Авиакомпания қызметкерлеріне, авиацияның жұмыс істеп жүрген қызметкерлеріне және авиациялық ЖОО студенттеріне. IATA ресми сайтында Сіз дұрыс онлайн курсын таңдап, оны белгілі бір мерзімде аяқтай аласыз. Мұны істеу үшін сізге ноутбук немесе кез-келген электрондық құрылғы қажет. Курстардың құны 100 доллардан 2000 долларға дейін басталады. АХА халықаралық ынтымақтастық және академиялық ұтқырлық кеңсесіне жүгініңіз, біз сізге қуана көмектесеміз!

Академия ICAO қамқорлығымен құрылған авиациялық аэроғарыштық оқу - жаттығу қоғамдастығының аликанто құрамына кіреді. Академия Көлік және коммуникация институтымен ынтымақтасады.

Халықаралық ынтымақтастық жөніндегі бас менеджер

Жүнісова Майра Адырбекқызы

Телефон: +7 707 5331042